Πωλείται - Μονοκατοικία 132 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Καλάνδρα
300 000 €
2273 €/m²
Property 62668 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1897
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 90 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 132 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το ισόγειο αποτελείται από μία κουζίνα, 2 τραπεζαρίες, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία