Property 62453 photo 1
Property 62453 photo 2
Property 62453 photo 3
Property 62453 photo 4
Property 62453 photo 5
Property 62453 photo 6
Property 62453 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 8
  • Έτος κατασκευής: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αντλία θέρμανσης
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Ενεργειακή κλάση: Α
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Ενδοπεδια θερμανση
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 61 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, 2 σαλονοκουζίνες, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
182 000 € 1654 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59340
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
275 000 € 4230 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59413
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
176 000 € 2022 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59872
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
179 000 € 2057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59874
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
315 000 € 2423 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59875
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
185 000 € 3189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59881
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
185 000 € 3189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59884
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
182 000 € 1895 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59890
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
299 000 € 2300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59899
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
309 000 € 2376 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59963
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο