260 000 € 247 000 €
2839 €/m²
Property 60749 photo 1
Property 60749 photo 2
Property 60749 photo 3
Property 60749 photo 4
Property 60749 photo 5
Property 60749 photo 6
Property 60749 photo 7
Property 60749 photo 8
Property 60749 photo 9
Property 60749 photo 10
Property 60749 photo 11
Property 60749 photo 12
Property 60749 photo 13
Property 60749 photo 14
Property 60749 photo 15
Property 60749 photo 16
Property 60749 photo 17
Property 60749 photo 18
Property 60749 photo 19
Property 60749 photo 20
Property 60749 photo 21
Property 60749 photo 22
Property 60749 photo 23
Property 60749 photo 24
Property 60749 photo 25
Property 60749 photo 26
Property 60749 photo 27

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 7
  • Έτος κατασκευής: 1974
  • Έτος ανακαίνισης: 2018
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 13 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 87 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον έκτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία