100 000 €
200 €/m²
Property 60492 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 140 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 500 μ² στη Σιθωνία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 120 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
82 000 € 179 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41521
  • Εμβαδόν 458 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
130 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46525
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
135 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47641
  • Εμβαδόν 8300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
85 000 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48421
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
120 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49798
  • Εμβαδόν 4400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
100 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56351
  • Εμβαδόν 499 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
110 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59063
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
100 000 € 126 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59551
  • Εμβαδόν 792 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
120 000 € 99 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59910
  • Εμβαδόν 1206 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
140 000 € 155 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59995
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο