580 000 €
5524 €/m²
Property 60369 photo 1
Property 60369 photo 2
Property 60369 photo 3
Property 60369 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 6 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 2024
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 105 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον έκτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει κοινόχρηστη πισίνα, τζάκι, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Το διαμερισμα βρισκεται στη περιοχη Παλαιο Φαληρο

(Διαμερισμα ΣΤ4)

Προεγκατασταση συναγερμου και ηλιακου θερμοσιφωνα

Παραδοση 12/2025

Τοποθεσία