Πωλείται - Γη 123487 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
145 000 €
1 €/m²
Property 58662 photo 1
Property 58662 photo 2

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 123487 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
125 000 € 415 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25193
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
163 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32374
  • Εμβαδόν 2183 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25500 m
Πωλείται
134 290 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32521
  • Εμβαδόν 1033 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
180 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32659
  • Εμβαδόν 4682 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37445
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
200 000 € 365 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42291
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 362 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42292
  • Εμβαδόν 551 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 336 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42293
  • Εμβαδόν 594 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
130 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51657
  • Εμβαδόν 8362 m²
Πωλείται
135 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51668
  • Εμβαδόν 13044 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο