Κατόπιν ζήτησης
Property 58452 photo 1
Property 58452 photo 2
Property 58452 photo 3
Property 58452 photo 4
Property 58452 photo 5
Property 58452 photo 6
Property 58452 photo 7
Property 58452 photo 8
Property 58452 photo 9
Property 58452 photo 10
Property 58452 photo 11
Property 58452 photo 12
Property 58452 photo 13
Property 58452 photo 14
Property 58452 photo 15
Property 58452 photo 16
Property 58452 photo 17
Property 58452 photo 18

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1998
  • Έτος ανακαίνισης: 2019
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: Α+
  • Επίπεδα: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 290 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Η μεζονέτα αποτελείται από 4 επίπεδα. Το υπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο. Το ημιυπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ. Το ισόγειο αποτελείται από σαλόνι, μία κουζίνα. Ο 1ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, τζάκι, κλιματιστικό, κήπο, ανελκυστήρα, γκαράζ, συναγερμό, αποθήκη.

Πωλείται
353 000 € 2417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60507
  • Εμβαδόν 146 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
353 000 € 2674 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60508
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
565 000 € 3445 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61037
  • Εμβαδόν 164 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
565 000 € 3766 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61038
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
440 000 € 3283 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61039
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
675 000 € 4530 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61042
  • Εμβαδόν 149 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
675 000 € 4787 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61044
  • Εμβαδόν 141 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
235 000 € 1291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61341
  • Εμβαδόν 182 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
140 000 € 1386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62128
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
170 000 € 1017 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62130
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο