840 000 € 740 000 €
5920 €/m²
Property 58430 photo 1
Property 58430 photo 2
Property 58430 photo 3
Property 58430 photo 4
Property 58430 photo 5
Property 58430 photo 6
Property 58430 photo 7
Property 58430 photo 8
Property 58430 photo 9
Property 58430 photo 10
Property 58430 photo 11
Property 58430 photo 12
Property 58430 photo 13
Property 58430 photo 14
Property 58430 photo 15
Property 58430 photo 16
Property 58430 photo 17
Property 58430 photo 18
Property 58430 photo 19
Property 58430 photo 20

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 360 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 125 τ.μ στην Αθήνα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 3ος όροφος αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 4ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Η μεζονετα βρισκεται στη περιοχη Βάρκιζα

Διαθετει αντλιες θερμοτητας ψυξης- θερμανσης

Αποκλειστικη χρηση ταρατσας

Τοποθεσία