Πωλείται - Διαμέρισμα 60 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Πευκοχώρι
140 000 €
2333 €/m²
Property 58395 photo 1
Property 58395 photo 2
Property 58395 photo 3
Property 58395 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1990
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 95 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 60 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία