265 000 €
3232 €/m²
Property 58121 photo 1
Property 58121 photo 2
Property 58121 photo 3
Property 58121 photo 4
Property 58121 photo 5
Property 58121 photo 6
Property 58121 photo 7
Property 58121 photo 8
Property 58121 photo 9
Property 58121 photo 10
Property 58121 photo 11
Property 58121 photo 12
Property 58121 photo 13
Property 58121 photo 14
Property 58121 photo 15
Property 58121 photo 16
Property 58121 photo 17
Property 58121 photo 18

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 4 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1973
  • Έτος ανακαίνισης: 2013
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 4200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 82 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα βεστιάριο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Το διαμερισμα βρισκεται στη περιοχη Νεος Κοσμος

Διδεται χωρος παρκινγκ και αποθηκης 25τ.μ με 30.000€ επιπλεον

Τοποθεσία