1 200 000 €
13636 €/m²
Property 57087 photo 1
Property 57087 photo 2
Property 57087 photo 3
Property 57087 photo 4
Property 57087 photo 5
Property 57087 photo 6
Property 57087 photo 7
Property 57087 photo 8
Property 57087 photo 9
Property 57087 photo 10
Property 57087 photo 11
Property 57087 photo 12
Property 57087 photo 13
Property 57087 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2013
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 88 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο δάσος.Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, αποθήκη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Κολωνάκι.

Τοποθεσία