Πωλείται - Μονοκατοικία 120 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
Κατόπιν ζήτησης
Property 56708 photo 1
Property 56708 photo 2
Property 56708 photo 3
Property 56708 photo 4
Property 56708 photo 5
Property 56708 photo 6
Property 56708 photo 7
Property 56708 photo 8
Property 56708 photo 9
Property 56708 photo 10
Property 56708 photo 11
Property 56708 photo 12
Property 56708 photo 13
Property 56708 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 2
  • Bedrooms: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 14000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 120 τ.μ στην Κέρκυρα. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια. Η μονοκατοικία έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.Διαθέτει κήπο.

Το ακίνητο βρίσκεται στη περιοχή Βαλάνειο

Πωλείται
2 500 000 € 7288 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51954
  • Εμβαδόν 343 m²
  • Αριθμός δωματίων 14
Πωλείται
1 500 000 € 8571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33428
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
700 000 € 4827 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56012
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
60 000 € 666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35068
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49701
  • Εμβαδόν 164 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Προτεινόμενo Πωλείται
820 000 € 3660 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60216
  • Εμβαδόν 224 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
480 000 € 1846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40792
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
55 000 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42947
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
100 000 € 1098 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43751
  • Εμβαδόν 91 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
375 000 € 2083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47382
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο