Property 56679 photo 1
Property 56679 photo 2
Property 56679 photo 3
Property 56679 photo 4
Property 56679 photo 5
Property 56679 photo 6
Property 56679 photo 7
Property 56679 photo 8
Property 56679 photo 9
Property 56679 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Έτος ανακαίνισης: 2023
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 70 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή της Βουλιαγμένης.

Πωλείται
440 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60992
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
380 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61483
  • Εμβαδόν 114 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
400 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61719
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
370 000 € 3700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61748
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62103
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
360 000 € 2880 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62111
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
410 000 € 4019 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62419
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62641
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63549
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 5652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64139
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο