180 000 €
1935 €/m²
Property 55945 photo 1
Property 55945 photo 2
Property 55945 photo 3
Property 55945 photo 4
Property 55945 photo 5
Property 55945 photo 6
Property 55945 photo 7
Property 55945 photo 8
Property 55945 photo 9
Property 55945 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: Ισόγειο
  • Έτος κατασκευής: 1963
  • Έτος ανακαίνισης: 2023
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 7500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 93 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, κήπο, θέρμανση, αποθήκη.

Το διαμερισμα βρισκεται στη περιοχη Κολωνος

Τοποθεσία