295 000 €
1788 €/m²
Property 51778 photo 1
Property 51778 photo 2
Property 51778 photo 3
Property 51778 photo 4
Property 51778 photo 5
Property 51778 photo 6
Property 51778 photo 7
Property 51778 photo 8
Property 51778 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 15000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Πωλείται
310 000 € 3069 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63567
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
295 000 € 4214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63667
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
310 000 € 2818 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63668
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
305 000 € 4841 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63704
  • Εμβαδόν 63 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
314 800 € 5939 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63766
  • Εμβαδόν 53 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
255 000 € 3642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63823
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
310 000 € 7380 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63911
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
270 000 € 4153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63932
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63981
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63992
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο