Πωλείται - Διώροφο διαμέρισμα 102 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Άλιμος Καλαμάκι
Κατόπιν ζήτησης
Property 51571 photo 1
Property 51571 photo 2
Property 51571 photo 3
Property 51571 photo 4
Property 51571 photo 5
Property 51571 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διώροφο διαμέρισμα έκτασης 102 τ.μ στην Αθήνα. Το διώροφο διαμέρισμα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 3ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 4ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα μπάνιο. Το διώροφο διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

.

Πωλείται
250 000 € 5434 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65399
  • Εμβαδόν 46 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
893 000 € 5222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56584
  • Εμβαδόν 171 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
265 000 € 3955 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49710
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
1 350 000 € 4821 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31358
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 200 000 € 8450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61765
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
861 000 € 5250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56580
  • Εμβαδόν 164 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
185 000 € 1581 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54840
  • Εμβαδόν 117 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 600 000 € 6274 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51775
  • Εμβαδόν 255 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
525 000 € 3088 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50472
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
395 000 € 4202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65241
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο