400 000 €
4598 €/m²
Property 51317 photo 1
Property 51317 photo 2
Property 51317 photo 3
Property 51317 photo 4
Property 51317 photo 5
Property 51317 photo 6
Property 51317 photo 7
Property 51317 photo 8
Property 51317 photo 9
Property 51317 photo 10
Property 51317 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2022
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Πωλείται
473 000 € 4592 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58956
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
384 000 € 4517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58957
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
370 000 € 4805 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58958
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
411 000 € 4670 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58959
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
382 000 € 4961 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58960
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
498 000 € 4742 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58961
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
391 000 € 4654 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58962
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
371 000 € 4756 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58963
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
479 000 € 4650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58964
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
417 000 € 4738 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58965
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο