Πωλείται - Διαμέρισμα 80 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Βόρεια Προάστια Κηφισιά
265 000 €
3313 €/m²

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Έτος ανακαίνισης: 2023
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Δορυφορική τηλεόραση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 80 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Τοποθεσία