Πωλείται - Διαμέρισμα 73 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας Νέος Κόσμος
230 000 €
3151 €/m²
Property 45841 photo 1
Property 45841 photo 2
Property 45841 photo 3
Property 45841 photo 4
Property 45841 photo 5
Property 45841 photo 6
Property 45841 photo 7
Property 45841 photo 8
Property 45841 photo 9
Property 45841 photo 10
Property 45841 photo 11
Property 45841 photo 12
Property 45841 photo 13
Property 45841 photo 14
Property 45841 photo 15
Property 45841 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1983
  • Έτος ανακαίνισης: 2019
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 73 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή του Νέου Κόσμου.

Τοποθεσία