Πωλείται - Μονοκατοικία 300 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
640 000 €
2133 €/m²
Property 41798 photo 1
Property 41798 photo 2
Property 41798 photo 3
Property 41798 photo 4
Property 41798 photo 5
Property 41798 photo 6
Property 41798 photo 7
Property 41798 photo 8
Property 41798 photo 9
Property 41798 photo 10
Property 41798 photo 11
Property 41798 photo 12
Property 41798 photo 13
Property 41798 photo 14
Property 41798 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 8 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διώροφη πολυκατοικία έξι (6) διαμερισμάτων στην περιοχή του Κοντοκαλίου, κατασκευής 2005, σε οικόπεδο 800 τ.μ. περιφραγμένο από πέτρινο τοίχο. Βρίσκεται πάρα πολύ κοντά στο Νοσοκομείο της Κέρκυρας (500 μ), καθώς και στη μαρίνα Γουβιών. Διαθέτει εξωτερικό χώρο στάθμευσης. Τα διαμερίσματα έχουν αυτόνομη θέρμανση και ξεχωριστό ρολόι ΔΕΗ/ ΔΕΥΑΚ (ύδρευσης). Επίσης, διαθέτουν αποχέτευση, και όχι βόθρο. Σε ένα από τα δύο διαμερίσματα του 2ου ορόφου υπάρχει τζάκι. Τέλος, όλα τα παράθυρα είναι αλουμινένια.

Η πολυκατοικία αποτελείται από τα παρακάτω διαμερίσματα:

Ισόγειο: Γκαρσονιέρα 33,5 τ.μ, Τριάρι 66,5 τ.μ.
1ος όροφος: Γκαρσονιέρα 33,5 τ.μ, Τριάρι 66,5 τ.μ.
2ος όροφος: Δύο τριάρια, 50 τ.μ. έκαστο

Η κατασκευή έχει γίνει έτσι, ώστε να μπορούν να αφαιρεθούν οι τοίχοι, δημιουργώντας ενιαία οροφοδιαμερίσματα των 100 τ.μ.
Οι γκαρσονιέρες έχουν ένα υπνοδωμάτιο, μπάνιο, κουζίνα. Τα τριάρια έχουν από δύο υπνοδωμάτια, μπάνιο, και ενιαία κουζίνα- τραπεζαρία- σαλόνι.

Πωλείται
580 000 € 1633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50661
  • Εμβαδόν 355 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
600 000 € 2068 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38919
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
950 000 € 3454 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21564
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
680 000 € 8292 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56489
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59766
  • Εμβαδόν 205 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
800 000 € 2666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32325
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
850 000 € 5120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61220
  • Εμβαδόν 166 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
700 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24926
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19409
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
650 000 € 2600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33117
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο