670 000 €
3146 €/m²
Property 3933 photo 1
Property 3933 photo 2
Property 3933 photo 3
Property 3933 photo 4
Property 3933 photo 5
Property 3933 photo 6
Property 3933 photo 7
Property 3933 photo 8
Property 3933 photo 9
Property 3933 photo 10
Property 3933 photo 11
Property 3933 photo 12
Property 3933 photo 13
Property 3933 photo 14
Property 3933 photo 15
Property 3933 photo 16
Property 3933 photo 17
Property 3933 photo 18
Property 3933 photo 19

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 4 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1988
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 30 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 213 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, 2 μπάνια, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει τζάκι, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Πάλαιο Φάληρο.

Τοποθεσία