Πωλείται - Μονοκατοικία 150 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
Κατόπιν ζήτησης
Property 3847 photo 1
Property 3847 photo 2
Property 3847 photo 3
Property 3847 photo 4
Property 3847 photo 5
Property 3847 photo 6
Property 3847 photo 7
Property 3847 photo 8
Property 3847 photo 9
Property 3847 photo 10
Property 3847 photo 11
Property 3847 photo 12
Property 3847 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Υπηρεσίες

  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 150 τ.μ στην Κέρκυρα. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 2 σαλονοκουζίνες, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό, κήπο, γκαζόν, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται μονοκατοικία 150τ.μ. κοντά στο Σιδάρι, βόρεια Κέρκυρα!

Επισκόπηση:

-4 υπνοδωμάτια

-2 Σαλόνια με κουζίνα

-2 μπάνια / WC

-Εστία

-Θέρμανση

-Κήπος

-Κλιματισμός

-Στάθμευση

Η κατοικία αποτελείται από δύο επίπεδα:

Ισόγειο: 2 Υπνοδωμάτια, 2 Σαλόνια με κουζίνα, ένα Μπάνιο/WC

1ος όροφος: 2 υπνοδωμάτια, 1 μπάνιο/WC

Το σπίτι βρίσκεται σε οικόπεδο 3000 m² και βρίσκεται μόλις λίγα χιλιόμετρα μακριά από το χωριό Σιδάρι.

Η κοντινότερη παραλία βρίσκεται σε απόσταση 2χλμ και η πόλη της Κέρκυρας σε περίπου 38χλμ.

Πωλείται
750 000 € 2142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30368
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 200 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30507
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
250 000 € 833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30907
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
65 000 € 650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31189
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
98 000 € 455 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31847
  • Εμβαδόν 215 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
130 000 € 1160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31960
  • Εμβαδόν 112 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
130 000 € 1529 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31961
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
395 000 € 2633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32046
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
800 000 € 2666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32325
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
285 000 € 1295 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32639
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο