195 000 €
2786 €/m²
Property 35829 photo 1
Property 35829 photo 2
Property 35829 photo 3
Property 35829 photo 4
Property 35829 photo 5
Property 35829 photo 6
Property 35829 photo 7
Property 35829 photo 8
Property 35829 photo 9
Property 35829 photo 10
Property 35829 photo 11
Property 35829 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1965
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 70 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Πλατεία Αμερικής

Τοποθεσία