Πωλείται - Μεζονέτα 230 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Βούλα
950 000 €
4130 €/m²
Property 3090 photo 1
Property 3090 photo 2
Property 3090 photo 3
Property 3090 photo 4
Property 3090 photo 5
Property 3090 photo 6
Property 3090 photo 7
Property 3090 photo 8
Property 3090 photo 9
Property 3090 photo 10
Property 3090 photo 11
Property 3090 photo 12
Property 3090 photo 13
Property 3090 photo 14
Property 3090 photo 15
Property 3090 photo 16
Property 3090 photo 17
Property 3090 photo 18
Property 3090 photo 19

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 18,95%
  • Αριθμός δωματίων: 4: 3 спальни, гостиная, кухня, 3 ванные (одна из них с джакузи)
  • Άλλες παροχές: сад с барбекю, частный бассейн, сигнализация, автономное отопление, кондиционер в каждом помещении, проводка для спутникового тв, хорошая звуко- и теплоизоляция
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Θέα στη θάλασσα
  • Πισίνα
  • ανελκυστήρας
  • τζάκι

Περιγραφή

Μια όμορφη βίλα  είναι προς πώληση στο αριστοκρατικό προάστιο της Αθήνας, τη Βούλα. Αυτή είναι μια από τις πλουσιότερες και πιο ελίτ νότιες περιοχές της πρωτεύουσας. Η βίλα διαθέτει κομψό σχεδιασμό: περιλαμβάνει εσωτερικό μπαλκόνι με ορατό σαλόνι με τζάκι. Το μέγεθος του σπιτιού είναι 230 τετραγωνικά μέτρα και αποτελείται από τρία υπνοδωμάτια (το ένα με ιδιωτικό μπάνιο), ευρύχωρο σαλόνι με τζάκι, κουζίνα και 2 μπάνια. Το σπίτι διαθέτει συναγερμό, υπάρχει ατομική θέρμανση, κλιματισμός σε όλα τα δωμάτια, καλή θερμομόνωση και ηχομόνωση, υπάρχει καλωδίωση για δορυφορική τηλεόραση, υπάρχει ανελκυστήρας. Υπάρχει χώρος στάθμευσης για 2 αυτοκίνητα.

Το σπίτι έχει παρακείμενο έδαφος 130 τετραγωνικών μέτρων με ιδιωτική πισίνα. Υπάρχει κιόσκι και μπάρμπεκιου. Το σπίτι έχει θέα σε μια  εκπληκτική θέα στη θάλασσα. Σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από καταστήματα και στάσεις λεωφορείων. 800 μέτρα από τον παραλιακό δρόμο.

Πωλείται
1 200 000 € 5172 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19657
  • Εμβαδόν 232 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 055 000 € 5171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66049
  • Εμβαδόν 204 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 000 000 € 3367 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57794
  • Εμβαδόν 297 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 100 000 € 7586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62558
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
850 000 € 5902 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64863
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 100 000 € 7482 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63791
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 175 000 € 10217 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58421
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
950 000 € 4025 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3224
  • Εμβαδόν 236 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
810 000 € 6090 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64213
  • Εμβαδόν 133 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 020 000 € 8095 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58375
  • Εμβαδόν 126 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο