1 300 000 €
1940 €/m²
Property 30801 photo 1
Property 30801 photo 2
Property 30801 photo 3
Property 30801 photo 4
Property 30801 photo 5
Property 30801 photo 6
Property 30801 photo 7
Property 30801 photo 8
Property 30801 photo 9
Property 30801 photo 10
Property 30801 photo 11
Property 30801 photo 12
Property 30801 photo 13
Property 30801 photo 14
Property 30801 photo 15
Property 30801 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2007
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 12000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Πωλείται
1 800 000 € 1149 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7548
  • Εμβαδόν 1566 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 300 000 € 1940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30801
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 400 000 € 1 200 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31452
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 33438
  • Εμβαδόν 1850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
1 200 000 € 2637 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36588
  • Εμβαδόν 455 m²
Πωλείται
1 100 000 € 2750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38867
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο