Πωλείται - Διαμέρισμα 100 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Γλυφάδα
420 000 €
4200 €/m²
Property 24982 photo 1
Property 24982 photo 2
Property 24982 photo 3
Property 24982 photo 4
Property 24982 photo 5
Property 24982 photo 6
Property 24982 photo 7
Property 24982 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1988
  • Έτος ανακαίνισης: 2002
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 100 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην Άνω Γλυφάδα.

Τοποθεσία