Πωλείται - Γη 1862 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
80 000 €
42 €/m²
Property 23838 photo 1
  • κωδικος αντικειμενου 23838
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 1862 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Πωλείται
78 000 € 137 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32369
  • Εμβαδόν 567 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
73 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32372
  • Εμβαδόν 1345 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 26000 m
Πωλείται
102 830 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32508
  • Εμβαδόν 791 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
100 230 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32510
  • Εμβαδόν 771 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
85 150 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32522
  • Εμβαδόν 655 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
95 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44932
  • Εμβαδόν 4348 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
115 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52100
  • Εμβαδόν 897 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
65 000 € 0 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54723
  • Εμβαδόν 109031 m²
Πωλείται
95 000 € 1 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58473
  • Εμβαδόν 74728 m²
Πωλείται
75 000 € 2 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58725
  • Εμβαδόν 25753 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο