53 000 €
88 €/m²
Property 20256 photo 1
Property 20256 photo 2
Property 20256 photo 3
Property 20256 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 600 μ² στη Σιθωνία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ².

Πωλείται
60 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 15210
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
65 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23719
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
65 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26931
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
60 000 € 234 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30551
  • Εμβαδόν 256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
55 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33167
  • Εμβαδόν 5300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
60 000 € 50 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33313
  • Εμβαδόν 276 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
64 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33813
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
58 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35610
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 35000 m
Πωλείται
58 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36483
  • Εμβαδόν 1086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
55 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 47668
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο