150 000 € 140 000 €
1867 €/m²
Property 14910 photo 1
Property 14910 photo 2
Property 14910 photo 3
Property 14910 photo 4
Property 14910 photo 5
Property 14910 photo 6
Property 14910 photo 7
Property 14910 photo 8
Property 14910 photo 9
Property 14910 photo 10
Property 14910 photo 11
Property 14910 photo 12
Property 14910 photo 13
Property 14910 photo 14
Property 14910 photo 15
Property 14910 photo 16
Property 14910 photo 17
Property 14910 photo 18
Property 14910 photo 19
Property 14910 photo 20
Property 14910 photo 21
Property 14910 photo 22

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ

Υπηρεσίες

  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 75 τ.μ στην Αττική. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό, αποθήκη.

Το διαμερισμα βρισκεται στο Αγκιστρι

Τοποθεσία