Πωλείται - Διαμέρισμα 56 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Νέα Σμύρνη
150 000 €
2679 €/m²
Property 12503 photo 1
Property 12503 photo 2
Property 12503 photo 3
Property 12503 photo 4
Property 12503 photo 5
Property 12503 photo 6
Property 12503 photo 7
Property 12503 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Έτος ανακαίνισης: 1995
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 56 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, κήπο, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό.

Το ακίνητο βρίσκεται στην Νεα Σμύρνη .

Επίσης προς πώληση διαμέρισμα στον 4ο όροφο 65 τ.μ. - 145.000 ευρώ.

Τοποθεσία