επωληθη

Πωλείται - Επιχείρηση στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Καλλιθέα
Κατόπιν ζήτησης
Property 58520 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2023
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 75 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται επιχείρηση έκτασης 0 τ.μ στην Κασσάνδρα. Η επιχείρηση έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Bomo Kallithea Parking 4

Παρόμοια ακίνητα

Ενοίκιαση
από 1 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50412
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
190 000 € 170 000 € 283 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45092
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
110 000 € 2894 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30841
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
300 000 € 1153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43367
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
200 000 € 2857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 17794
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
840 000 € 750 000 € 2678 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
10 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 58518
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
37 000 € 1088 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56385
  • Εμβαδόν 34 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
430 000 € 1472 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26675
  • Εμβαδόν 292 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
900 000 € 1914 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5275
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο