Κατοχυρωμενο

Πωλείται - Επιχείρηση στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
Κατόπιν ζήτησης
Property 58516 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 75 χλμ

Περιγραφή

Bomo Kallithea Parking 1

ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟ!

Πωλείται
150 000 € 600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31365
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
2 500 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7837
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 240 m
Πωλείται
250 000 € 1785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2480
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
300 000 € 1153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43367
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
60 000 € 55 000 € 550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28698
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
37 000 € 1088 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56385
  • Εμβαδόν 34 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24430
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 160 m
Πωλείται
2 500 000 € 4901 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34335
  • Εμβαδόν 510 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 000 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32989
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
600 000 € 320 000 € 1185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11699
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο