επωληθη

Πωλείται - Επιχείρηση στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Καλλιθέα
Κατόπιν ζήτησης
Property 58514 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 75 χλμ

Περιγραφή

Bomo Kallithea Parking 8

Πωλείται
500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24430
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 160 m
Προτεινόμενo Πωλείται
296 000 € 2446 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58508
  • Εμβαδόν 121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 000 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14464
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
60 000 € 55 000 € 550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28698
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
1 000 000 € 2325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7223
  • Εμβαδόν 430 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
250 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22583
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 45 m
Πωλείται
250 000 € 1785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2480
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50008
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
10 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 58519
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 000 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32989
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο