Κατοχυρωμενο

Πωλείται - Επιχείρηση 119 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Καλλιθέα
Κατόπιν ζήτησης
Property 58510 photo 1
Property 58510 photo 2
Property 58510 photo 3
Property 58510 photo 4
Property 58510 photo 5
Property 58510 photo 6
Property 58510 photo 7
Property 58510 photo 8
Property 58510 photo 9
Property 58510 photo 10
Property 58510 photo 11
Property 58510 photo 12
Property 58510 photo 13
Property 58510 photo 14
Property 58510 photo 15
Property 58510 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2026
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 75 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται επιχείρηση έκτασης 119 τ.μ στην Κασσάνδρα. Η επιχείρηση έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟ!

Πωλείται
300 000 € 1153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43367
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Προτεινόμενo Πωλείται
296 000 € 2446 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58508
  • Εμβαδόν 121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
700 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31102
  • Εμβαδόν 640 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
320 000 € 769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5087
  • Εμβαδόν 416 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
140 000 € 1400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6993
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 301
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Προτεινόμενo Πωλείται
277 000 € 2451 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58509
  • Εμβαδόν 113 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
37 000 € 1088 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56385
  • Εμβαδόν 34 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
60 000 € 55 000 € 550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28698
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
110 000 € 2894 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30841
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο