Πωλείται - Γη 39030 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ρεθύμνου Αρκάδι
4 000 000 €
102 €/m²
Property 9412 photo 1
Property 9412 photo 2
Property 9412 photo 3
Property 9412 photo 4
Property 9412 photo 5
Property 9412 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: каменистый, крутой
  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 39030 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 7806 μ².

Πωλείται
4 000 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33298
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
3 300 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30725
  • Εμβαδόν 60000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 38747
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
5 880 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45332
  • Εμβαδόν 49121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
4 000 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9412
  • Εμβαδόν 39030 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43580
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18 m
Πωλείται
5 500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31719
  • Εμβαδόν 163000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
3 750 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57935
  • Εμβαδόν 40453 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
4 798 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31239
  • Εμβαδόν 1116000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 22950
  • Εμβαδόν 38652 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο