1 300 000 € 1 100 000 €
2391 €/m²
Property 9323 photo 1
Property 9323 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 4 χλμ

Πωλείται
1 200 000 € 2142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24415
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
1 050 000 € 1750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53238
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59531
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 170 000 € 1700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38779
  • Εμβαδόν 688 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 300 000 € 3975 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19660
  • Εμβαδόν 327 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 500 000 € 1851 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56119
  • Εμβαδόν 810 m²
  • Αριθμός δωματίων 13
Πωλείται
1 500 000 € 4807 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46897
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 350 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14131
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 460 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37499
  • Εμβαδόν 1460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
1 300 000 € 1444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42693
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο