265 000 €
387 €/m²
Property 8291 photo 1
Property 8291 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1936
  • Συντελεστής δόμησης: 3,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 684 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης.

Πωλείται
380 000 € 577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64576
  • Εμβαδόν 658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3684
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
350 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43646
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
340 000 € 2193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56510
  • Εμβαδόν 155 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10249
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
235 000 € 1556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44214
  • Εμβαδόν 151 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31793
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
330 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32655
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
260 000 € 553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38716
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο