Πωλείται - Επιχείρηση 774 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Ανατολικά Προάστια Κορωπί
1 150 000 € 1 000 000 €
1292 €/m²
Property 7501 photo 1
Property 7501 photo 2
Property 7501 photo 3
Property 7501 photo 4
Property 7501 photo 5
Property 7501 photo 6
Property 7501 photo 7
Property 7501 photo 8
Property 7501 photo 9
Property 7501 photo 10
Property 7501 photo 11
Property 7501 photo 12
Property 7501 photo 13
Property 7501 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 4,13%
  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Πωλείται
950 000 € 540 000 € 981 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 546
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 020 000 € 785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14182
  • Εμβαδόν 1298 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7501
  • Εμβαδόν 774 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5794
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
1 500 000 € 2586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27966
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο