Property 6655 photo 1
Property 6655 photo 2
Property 6655 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 26 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 147 μ² στην Αθήνα.

Πωλείται
630 000 € 2520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58136
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
460 000 € 707 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56993
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16800 m
Πωλείται
590 000 € 1211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65696
  • Εμβαδόν 487 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
640 000 € 1833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63596
  • Εμβαδόν 349 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45352
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
620 000 € 898 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14006
  • Εμβαδόν 690 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
440 000 € 2268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60631
  • Εμβαδόν 194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
475 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11079
  • Εμβαδόν 2072 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
670 000 € 893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59219
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο