Πωλείται - Διαμέρισμα 146 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Δίον Νέα Έφεσος
85 000 €
582 €/m²
Property 65983 photo 1
Property 65983 photo 2
Property 65983 photo 3
Property 65983 photo 4
Property 65983 photo 5
Property 65983 photo 6
Property 65983 photo 7
Property 65983 photo 8
Property 65983 photo 9
Property 65983 photo 10
Property 65983 photo 11
Property 65983 photo 12
Property 65983 photo 13
Property 65983 photo 14
Property 65983 photo 15
Property 65983 photo 16
Property 65983 photo 17
Property 65983 photo 18
Property 65983 photo 19
Property 65983 photo 20
Property 65983 photo 21
Property 65983 photo 22
Property 65983 photo 23
Property 65983 photo 24
Property 65983 photo 25
Property 65983 photo 26
  • κωδικος αντικειμενου 65983
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 146 m²
  • Έκταση οικοπέδου 60 m²
  • Περιοχή Πιερία
  • Τοποθεσία Νέα Έφεσος (Δίον) | Ν. Πιερίας (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1991
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 100 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 146 τ.μ στην Πιερία. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη γωνίας. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει αποθήκη.

Πωλείται ευρύχωρο διαμέρισμα 146 τ.μ. σε ημιτελή κατάσταση, στην όμορφη και αναπτυσσόμενη περιοχή της Νέας Εφέσου, προάστιο της Κατερίνη.

Το ακίνητο αποτελεί εξαιρετική ευκαιρία επένδυσης ή ιδιοκατοίκησης, καθώς δίνει τη δυνατότητα στον νέο ιδιοκτήτη να το διαμορφώσει πλήρως σύμφωνα με τις προσωπικές του ανάγκες και αισθητική.

Το διαμέρισμα βρίσκεται σε ζωντανό οικισμό με άριστη υποδομή: καταστήματα, σούπερ μάρκετ, φαρμακεία και όλες τις απαραίτητες υπηρεσίες για άνετη καθημερινή ζωή. Η τοποθεσία συνδυάζει ηρεμία και φυσική ομορφιά, με εντυπωσιακή θέα προς τον Όλυμπος από τα παράθυρα και το μπαλκόνι.

Βασικά χαρακτηριστικά:

  • Επιφάνεια: 146 τ.μ.
  • Ημιτελής κατάσταση – πλήρης ελευθερία διαμόρφωσης
  • Έχουν ήδη ολοκληρωθεί όλες οι ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις
  • Έτοιμες υδραυλικές παροχές για κουζίνα, μπάνιο και θέρμανση