214 000 €
Property 65947 photo 1
Property 65947 photo 2
Property 65947 photo 3
Property 65947 photo 4
Property 65947 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1180 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Περιγραφή

Προς Πώληση: Εξαιρετικό Οικόπεδο 3.530 τ.μ. στο Σίσι Λασιθίου με Άμεση Πρόσβαση

Σε κομβικό σημείο στο πανέμορφο και ταχύτατα αναπτυσσόμενο Σίσι Λασιθίου, διατίθεται προς πώληση άρτιο και οικοδομήσιμο οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 3.530 τ.μ. Το ακίνητο ξεχωρίζει για την εξαιρετική και εξαιρετικά πρακτική του τοποθεσία, καθώς βρίσκεται μια ανάσα από όλες τις ανέσεις του οικισμού, προσφέροντας ταυτόχρονα υπέροχη, ανεμπόδιστη θέα στο γαλήνιο ορεινό τοπίο της περιοχής.

Δυνατότητες Δόμησης & Παροχές:

Το οικόπεδο είναι απόλυτα έτοιμο για άμεση αξιοποίηση, προσφέροντας δικαίωμα δόμησης για 200 τ.μ. κύριων χώρων, πλέον υπογείου. Διαθέτει ήδη άμεσα συνδεδεμένες όλες τις βασικές υποδομές, δηλαδή ρεύμα, νερό και γραμμή τηλεφώνου/internet. Αυτό αποτελεί ένα τεράστιο πλεονέκτημα, καθώς απαλλάσσει τον αγοραστή από τα επιπλέον έξοδα και τον χρόνο αναμονής για νέες συνδέσεις δικτύων.

Πρόσβαση & Αποστάσεις:

Η πρακτικότητα συναντά την ηρεμία: το οικόπεδο διαθέτει άμεσα πρόσοψη και πρόσβαση από τον κεντρικό δρόμο, κάνοντας τις μετακινήσεις και τις κατασκευαστικές εργασίες εξαιρετικά εύκολες. Βρίσκεται κυριολεκτικά "δίπλα στα πάντα" (καταστήματα, εστιατόρια, αγορά), ενώ ταυτόχρονα διατηρεί τον ιδιωτικό του χαρακτήρα.

Το Ακίνητο με μια ματιά:

Τοποθεσία: Σίσι, Νομός Λασιθίου

Εμβαδόν: 3.530 τ.μ.

Δόμηση: 200 τ.μ. (+ Υπόγειο)

Θέα: Βουνό

Παροχές: Ρεύμα, Νερό, Τηλέφωνο (διαθέσιμα)

Πρόσβαση: Άμεση, επί κεντρικού δρόμου

Απόσταση από Παραλία: 1,1 χλμ.

Απόσταση από Αεροδρόμιο: 39 χλμ.

Επενδυτική Ευκαιρία:

Λόγω της στρατηγικής του θέσης, των έτοιμων παροχών του και της εύκολης πρόσβασης, το οικόπεδο αυτό αποτελεί μια κορυφαία επιλογή. Είναι απόλυτα κατάλληλο τόσο για την ανέγερση μιας ευρύχωρης μόνιμης ή εξοχικής κατοικίας, όσο και για τουριστική επένδυση, σε μια περιοχή που προσελκύει σταθερά το ενδιαφέρον επισκεπτών και αγοραστών. Συνδυάζει αρμονικά την άμεση επαφή με τη φύση, τη γρήγορη πρόσβαση στη θάλασσα και την απόλυτη ευκολία της καθημερινότητας.

Πωλείται
250 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57759
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
320 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42624
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
299 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40594
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
290 000 € 207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65314
  • Εμβαδόν 1395 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 72 m
Πωλείται
210 000 € 161 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42952
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
278 000 € 351 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50170
  • Εμβαδόν 790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
192 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40278
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο