1 720 000 €
4066 €/m²
Property 65923 photo 1
Property 65923 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 423 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 340 μ².

----------------------------------------------------------

Σε μία από τις πλέον εμπορικές και προνομιακές τοποθεσίες της Κάτω Γλυφάδας, διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 424 τ.μ., ιδανικό για επενδυτική ή επαγγελματική αξιοποίηση.

Το ακίνητο βρίσκεται σε δρόμο υψηλής προβολής και έντονης επισκεψιμότητας, γεγονός που το καθιστά ιδανική επιλογή για εμπορική ανάπτυξη. Είναι εντός σχεδίου πόλεως, άρτιο και οικοδομήσιμο, με συντελεστή δόμησης 0,8 και συντελεστή κάλυψης 60%, προσφέροντας σημαντικές δυνατότητες αξιοποίησης.

Το οικόπεδο είναι επίπεδο, με πρόσοψη 16 μέτρων, βόρειο προσανατολισμό και άμεση πρόσβαση από άσφαλτο, εξασφαλίζοντας εύκολη και άνετη πρόσβαση.

Αποστάσεις:

  • Από τη θάλασσα: 1,3 χλμ.
  • Από το αεροδρόμιο: 28 χλμ.

Μία εξαιρετική ευκαιρία για ανάπτυξη σε μία από τις πιο δυναμικές περιοχές των Νοτίων Προαστίων.

Πωλείται
2 150 000 € 3307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63987
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 950 m
Πωλείται
1 650 000 € 1195 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56794
  • Εμβαδόν 1380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
2 200 000 € 2444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63600
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
2 150 000 € 3456 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63977
  • Εμβαδόν 622 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34904
  • Εμβαδόν 148000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
1 500 000 € 541 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21799
  • Εμβαδόν 2768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6226
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
1 450 000 € 2566 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63652
  • Εμβαδόν 565 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 12904
  • Εμβαδόν 444 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6800 m
Πωλείται
1 720 000 € 4066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65923
  • Εμβαδόν 423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο