42 000 €
35 €/m²
Property 65911 photo 1
Property 65911 photo 2
Property 65911 photo 3
Property 65911 photo 4
Property 65911 photo 5
Property 65911 photo 6
Property 65911 photo 7
Property 65911 photo 8
Property 65911 photo 9
Property 65911 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Οικόπεδο 1.188 τ.μ. στα Πεζά Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο 1.188 τ.μ. εντός οικισμού στα Πεζά, άρτιο και οικοδομήσιμο, με δυνατότητα δόμησης 400 τ.μ. Το οικόπεδο βρίσκεται στα Πεζά, ένα από τα πιο γνωστά χωριά του ηρακλειώτικου κάμπου, με αμπελώνες και ελαιώνες ολόγυρα. Διαθέτει ωραία θέα στο βουνό και πρόσοψη σε δύο δρόμους. Η σύνδεση με νερό και ρεύμα είναι εύκολη. Μόλις 15 λεπτά από το Ηράκλειο, συνδυάζει την ησυχία του χωριού με την εύκολη πρόσβαση στην πόλη, κάνοντάς το ιδανικό τόσο για μόνιμη κατοικία όσο και για επένδυση.

Γενικά Χαρακτηριστικά

  • Εμβαδόν οικοπέδου: 1.188 τ.μ.
  • Δυνατότητα δόμησης: 400 τ.μ.
  • Εντός οικισμού
  • Άρτιο και οικοδομήσιμο
  • Πρόσοψη σε δύο δρόμους
  • Εύκολη πρόσβαση σε νερό και ρεύμα
  • Θέα: Βουνό

Αποστάσεις

  • 20 χλμ. από το κέντρο του Ηρακλείου
  • 20 χλμ. από το αεροδρόμιο Ηρακλείου
  • 21 χλμ. από το λιμάνι Ηρακλείου
  • 21 χλμ. από την κοντινότερη παραλία

Πωλείται
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52084
  • Εμβαδόν 243 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
55 000 € 142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62152
  • Εμβαδόν 385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
40 000 € 177 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37983
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
50 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34571
  • Εμβαδόν 468 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
60 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19175
  • Εμβαδόν 877 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
50 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37925
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19700 m
Πωλείται
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13132
  • Εμβαδόν 496 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
40 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37927
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19700 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
49 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48833
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο