Property 65882 photo 1
Property 65882 photo 2
Property 65882 photo 3
Property 65882 photo 4
Property 65882 photo 5
Property 65882 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Περιγραφή

🏡 Πωλείται Οικόπεδο στη Χερσόνησο Ηρακλείου 🌿

Ανακαλύψτε μια εξαιρετική ευκαιρία επένδυσης ή δημιουργίας της κατοικίας των ονείρων σας, σε μία από τις πιο ελκυστικές περιοχές της Κρήτης!

📍 Τοποθεσία: Χερσόνησος Ηρακλείου

📐 Εμβαδόν οικοπέδου: 456 τ.μ.

🏗️ Δόμηση: έως 240 τ.μ. + υπόγειοι χώροι

Χαρακτηριστικά Ακινήτου:

• Εντός οικισμού

• Ήσυχη και ποιοτική γειτονιά

• Περιβάλλεται από σύγχρονες, μοντέρνες κατοικίες

• Ιδανικό για μόνιμη κατοικία ή εξοχική επένδυση

• Εύκολη πρόσβαση σε βασικές υποδομές και υπηρεσίες

🌊 Γιατί να επιλέξετε τη Χερσόνησο;

Η Χερσόνησος είναι ένας από τους πιο δημοφιλείς προορισμούς της Κρήτης, συνδυάζοντας μοναδικά τη φυσική ομορφιά με την κοσμοπολίτικη ζωή. Προσφέρει υπέροχες παραλίες, έντονη τουριστική δραστηριότητα, ποιοτική γαστρονομία και υψηλού επιπέδου υποδομές, καθιστώντας την ιδανική τόσο για κατοικία όσο και για επένδυση.

💡 Μια επιλογή με προοπτική αξίας και ποιότητας ζωής!

📞 Επικοινωνήστε για περισσότερες πληροφορίες.

Πωλείται
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41471
  • Εμβαδόν 1750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
194 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65233
  • Εμβαδόν 2005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 622 m
Προτεινόμενo Πωλείται
214 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 65947
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1180 m
Πωλείται
270 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50667
  • Εμβαδόν 4805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38742
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
190 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39453
  • Εμβαδόν 2200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52232
  • Εμβαδόν 3592 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
170 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56710
  • Εμβαδόν 6669 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
260 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45704
  • Εμβαδόν 6078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο