600 000 €
42 €/m²
Property 65816 photo 1
Property 65816 photo 2
Property 65816 photo 3
Property 65816 photo 4
Property 65816 photo 5
Property 65816 photo 6
Property 65816 photo 7
Property 65816 photo 8
Property 65816 photo 9
Property 65816 photo 10
Property 65816 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 62 χλμ

Περιγραφή

🏡 Πωλείται Οικόπεδο στο Τυμπάκι Ηρακλείου Κοντά στη Θάλασσα με Μεγάλη Προοπτική Αξιοποίησης

Ανακαλύψτε ένα μοναδικό ακίνητο υψηλών προοπτικών στο δυναμικά αναπτυσσόμενο Τυμπάκι Ηρακλείου, στον Δήμο Φαιστού, στη νότια πλευρά του Νομού Ηρακλείου.

📍 Τοποθεσία – Κλειδί για Επένδυση

Το οικόπεδο βρίσκεται σε προνομιακή θέση στο Τυμπάκι Ηρακλείου, μόλις 800 μέτρα από τη θάλασσα, με άμεση πρόσβαση στον κεντρικό δρόμο (πρόσοψη 60μ.), προσφέροντας εύκολη πρόσβαση και εξαιρετική προβολή.

📐 Χαρακτηριστικά Ακινήτου

  • Συνολική επιφάνεια: 14.000 τ.μ.
  • Εκτός σχεδίου, αλλά εντός Γ.Π.Σ.
  • Επίπεδο οικόπεδο – εύκολα αξιοποιήσιμο
  • Δυνατότητα άμεσης σύνδεσης με ρεύμα & ύδρευση
  • Περιλαμβάνει 80 παραγωγικά ελαιόδεντρα 🌿

📌 Σημαντική Πληροφορία

Το ακίνητο είναι άρτιο και οικοδομήσιμο, προσφέροντας άμεση δυνατότητα αξιοποίησης για κατασκευή.

📈 Επενδυτική Δυναμική

Η επικείμενη ένταξη στο σχέδιο πόλης δημιουργεί σημαντική υπεραξία και καθιστά το ακίνητο ιδανική επιλογή για σοβαρούς επενδυτές.

🏗️ Ιδανικό για πολλαπλές χρήσεις

  • Κατασκευή κατοικίας ή πολυτελών διαμερισμάτων
  • Τουριστική εκμετάλλευση (βίλες, boutique hotel, Airbnb units)
  • Επαγγελματική χρήση
  • Κτήμα εκδηλώσεων

🌊 Κοντινά Σημεία Ενδιαφέροντος

  • Παραλία Κόκκινου Πύργου: 2 χλμ
  • Μινωικό Ανάκτορο Φαιστού: 11 χλμ
  • Μάταλα: 17 χλμ
  • Ηράκλειο & Αεροδρόμιο: 65 χλμ

Γιατί να το επιλέξετε;

Συνδυάζει στρατηγική τοποθεσία, μεγάλη έκταση, επενδυτική προοπτική και φυσική ομορφιά – ένα ακίνητο που καλύπτει τόσο ιδιωτικές όσο και επαγγελματικές ανάγκες.

📞 Επικοινωνήστε για περισσότερες πληροφορίες και επίσκεψη στο χώρο.

Μην χάσετε αυτή τη σπάνια ευκαιρία!

Πωλείται
694 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4766
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
800 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32252
  • Εμβαδόν 13722 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
747 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40405
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 175 m
Πωλείται
525 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34771
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36983
  • Εμβαδόν 610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
853 000 € 1032 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64551
  • Εμβαδόν 826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42923
  • Εμβαδόν 563 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
570 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51153
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
750 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59199
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο