160 000 €
3 €/m²
Property 65747 photo 1
Property 65747 photo 2
Property 65747 photo 3
Property 65747 photo 4
Property 65747 photo 5
Property 65747 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 23000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 44 χλμ

Περιγραφή

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 51.985 τ.μ. – ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΜΠΕΛΟΥΖΟΥ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Διατίθεται προς πώληση οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 51.985 τ.μ., σε ήσυχη περιοχή κοντά στον Αμπελούζο Ηρακλείου.

Το ακίνητο βρίσκεται σε υψόμετρο περίπου 220 μέτρων, έχει ομαλή κλίση και προσφέρει ανοιχτή θέα προς τη θάλασσα.

Βασικά χαρακτηριστικά:

  • Εκτός σχεδίου
  • Χορτολιβαδική έκταση
  • Εκτός αρχαιολογικής ζώνης Γόρτυνας
  • Καλή μορφολογία εδάφους

Παροχές:

  • Διαθέσιμο νερό
  • Ρεύμα μεσαίας τάσης σε κοντινή απόσταση

Το οικόπεδο είναι κατάλληλο για αγροτική χρήση ή επένδυση, σε μια περιοχή με εύκολη πρόσβαση και φυσικό περιβάλλον.

📞 Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε.

Πωλείται
150 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65125
  • Εμβαδόν 2710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
160 000 € 677 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56709
  • Εμβαδόν 236 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 338 m
Πωλείται
205 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59117
  • Εμβαδόν 2035 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
215 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62926
  • Εμβαδόν 8832 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55955
  • Εμβαδόν 3215 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
140 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42785
  • Εμβαδόν 1247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
159 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51499
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41186
  • Εμβαδόν 4166 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
150 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63283
  • Εμβαδόν 1968 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο