Πωλείται - Διαμέρισμα 47 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος Πάφος - κέντρο
109 000 €
2319 €/m²
Property 65737 photo 1
Property 65737 photo 2
Property 65737 photo 3
Property 65737 photo 4
Property 65737 photo 5
Property 65737 photo 6
Property 65737 photo 7
Property 65737 photo 8
Property 65737 photo 9
Property 65737 photo 10
Property 65737 photo 11
Property 65737 photo 12
Property 65737 photo 13
Property 65737 photo 14
Property 65737 photo 15
Property 65737 photo 16
Property 65737 photo 17
Property 65737 photo 18
Property 65737 photo 19
Property 65737 photo 20
Property 65737 photo 21
Property 65737 photo 22
Property 65737 photo 23
Property 65737 photo 24

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 47 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία