185 000 €
165 €/m²
Property 65536 photo 1
Property 65536 photo 2
Property 65536 photo 3
Property 65536 photo 4
Property 65536 photo 5
Property 65536 photo 6
Property 65536 photo 7
Property 65536 photo 8
Property 65536 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται οικόπεδο στη Χερσόνησος – 1.121 τ.μ. με οικοδομική άδεια & εγκεκριμένη επιδότηση ΕΣΠΑ

Πωλείται εξαιρετικό οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 1.121 τ.μ., σε πολύ καλή και ήσυχη τοποθεσία, σε απόλυτη αρμονία με τη φύση και το χωριό.

Το ακίνητο διαθέτει οικοδομική άδεια για την κατασκευή δύο πολυτελών βιλών, καθεμία με:

  • Ιδιωτική πισίνα
  • Ιδιωτικό χώρο στάθμευσης
  • Άνετους εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους

📍 Αποστάσεις:

  • 2.300 μέτρα από τη θάλασσα
  • 22 χλμ. από το αεροδρόμιο

💶 Έχει εγκριθεί επιδότηση ΕΣΠΑ ύψους 190.000€ για το έργο.

Σε περίπτωση που ο αγοραστής επιθυμεί τη μεταβίβαση και αξιοποίηση της επιδότησης, η τιμή διαμορφώνεται επιπλέον κατά 100.000€, δηλαδή συνολικά 285.000€.

Ιδανική επιλογή για επενδυτική αξιοποίηση με ήδη εξασφαλισμένη χρηματοδότηση.

Τοποθεσία