250 000 €
34 €/m²
Property 65534 photo 1
Property 65534 photo 2
Property 65534 photo 3
Property 65534 photo 4
Property 65534 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 7.200 τ.μ. – ΑΓΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

Πωλείται μοναδικό οικόπεδο 7.200 τ.μ. στην Αγία Πελαγία, με συγκλονιστική, ανεμπόδιστη πανοραμική θέα που απλώνεται μπροστά σου χωρίς κανένα εμπόδιο.

Η θέα συνδυάζει:

  • Απέραντο γαλάζιο της θάλασσας
  • Ανοιχτό ορίζοντα με μαγευτικά ηλιοβασιλέματα
  • Φυσικό ανάγλυφο βουνού
  • Νυχτερινή εικόνα πόλης με φώτα στο βάθος

Το ακίνητο προσφέρει αίσθηση ελευθερίας και ιδιωτικότητας, με οπτικό πεδίο που δεν περιορίζεται, ιδανικό για κατασκευή πολυτελούς βίλας ή επενδυτική τουριστική ανάπτυξη.

Η τοποθεσία συνδυάζει ηρεμία και άμεση πρόσβαση στις παραλίες της περιοχής, καθιστώντας το ακίνητο εξαιρετική επιλογή για όσους αναζητούν έντονο φυσικό τοπίο και ανοιχτή, κυριαρχική θέα.

Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
330 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36445
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
342 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62759
  • Εμβαδόν 15570 m²
Πωλείται
309 000 € 147 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56430
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
280 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38534
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36802
  • Εμβαδόν 13247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50671
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
205 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59117
  • Εμβαδόν 2035 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
250 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57759
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο