145 000 €
512 €/m²
Property 65474 photo 1
Property 65474 photo 2
Property 65474 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,5
  • Απόσταση από θάλασσα: 330 μ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 283 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 142 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
150 000 € 342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63564
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
150 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3860
  • Εμβαδόν 2995 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50474
  • Εμβαδόν 5770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
145 000 € 512 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65474
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
130 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5267
  • Εμβαδόν 1137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
160 000 € 288 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60802
  • Εμβαδόν 554 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
200 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3410
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
170 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5264
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
150 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55947
  • Εμβαδόν 4848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
170 000 € 212 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62847
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο